Nowy wymiar rozrywki na pokładach Boeingów 747
Aktualnosci linie lotnicze

Nowy wymiar rozrywki na pokładach Boeingów 747

Linia lotnicza KLM oferuje bezprzewodowy odbiór programów rozrywki pokładowej, dzięki wykorzystaniu transmisji strumieniowej. Od 1 kwietnia b.r. pasażerowie podróżujący tą linią na pokładach samolotów Boeing 747  mogą doświadczyć rozrywki pokładowej w nowym wydaniu. Dzięki transmisji strumieniowej danych, podróżni mogą teraz odbierać program na własnym urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet, laptop).


Bezprzewodowy system rozrywki KLM oferuje pasażerom wybór ponad dwustu filmów i seriali telewizyjnych. Podczas lotu użytkownicy mogą bezpłatnie i w dowolnym momencie pobierać strumieniowo filmy i programy dostępne na pokładowym serwerze, dzięki innowacyjnej technologii od firmy AirFi, która dostarcza system.

Rozrywka pokładowa w tej formie jest możliwa tylko podczas lotów samolotami Boeing 747 – kultowymi „jumbo”, które wchodzą w skład floty KLM. W przyszłości linia planuje zastąpić Boeinga 747 bardziej wydajnymi ekonomicznymi samolotami dwusilnikowymi. Do tego czasu linia kontynuuje inwestycje w produkt tak, aby wszyscy pasażerowie mogli korzystać z udoskonalonego systemu rozrywki pokładowej.

Dodatkowa platforma do transmisji strumieniowej w Boeingach 747, która działa równolegle do tradycyjnego wbudowanego w fotel systemu, jest jednym z przykładów tych inwestycji. W pozostałych samolotach floty dalekiego zasięgu KLM inwestuje w instalację sieci WI-FI, która poza dostępem do zasobów internetu, umożliwia własną transmisję strumieniową.

Post Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: