Aktualnosci BIZNES Tajlandia

Bangkok, 03.11.2016r. Uruchomiony został nowy portal branży MICE promujący Tajlandię. Portal dedykowany jest szczególnie do międzynarodowych nabywców z branży i planistów korporacyjnych.

Według twórców – IMAGE Asia Events, portal jest pierwszą i jedyną interaktywną platformą dla branży MICE w Tajlandii, która promuje kraj na imprezach biznesowych, łączy dostawców z nabywcami i udostępnia wiadomości z branży MICE.

Według Grenville Fordham, założyciela i dyrektora zarządzającego IMAGE Asia Events, portal meetinthailand.com zadebiutuje najpierw z ofertą Phuket’u. Rozpoczęto też już prace nad drugą fazą, która obejmuje Koh Samui, Krabi, Khao Lak i na końcu Bangkok.

Dostawcy MICE uzyskują dostęp do portalu i aktualizują informacje o swoich produktach w bezpiecznym środowisku back-end. Nabywcy zaś mogą wyszukiwać dostawców za pomocą zautomatyzowanych funkcji RFP jednocześnie kierując interaktywną listą kontrolną, umożliwiającą kontrolę podejmowanych działań biznesowych, spotkań oraz nadzór nad eventami.

Źródło: materiały prasowe

Write a comment