Zniżkowe karty turystyczne w Czechach
Aktualnosci Czechy

Zniżkowe karty turystyczne w Czechach

Wiele czeskich regionów i miast oferuje turystom zniżkowe karty gościa. Ich posiadacze mogą korzystać z tańszych lub nawet bezpłatnych wstępów do muzeów, galerii, zamków, pałaców, ze zniżek na zakwaterowanie, do restauracji, ośrodków wellness, aquaparków i innych atrakcji dla całej rodziny.

Przed wyjazdem do Czech można sprawdzić na stronie internetowej regionu, który zamierzamy odwiedzić, czy będziemy mieć możliwość korzystania ze zniżek dzięki karcie gościa.

Dostępne są między innymi karty:

Olomouc Region Card www.olomoucregioncard.cz

Beskydy Card www.beskydycard.cz

Jeseníky Region Card www.jesenikyregioncard.cz

Harrachov Card www.harrachovcard.cz/index.php/cs

Karta Rokytnice Plus www.rokytniceplus.cz/en/

Pec pod Sněžkou Card www.pecpodsnezkou.cz/karta-hosta

Orlické Hory Card orlickakarta.cz

Český ráj Region Card www.cesky-raj.info/cs/region-cesky-raj/regionalni-karta-hosta

Těšínské Slezsko Region Card www.tscard.cz

Jizerky Card www.jizerske-hory.cz/en/host-card

Lipno Card www.lipno.info/lipnocard.html

Prague Card www.praguecard.com/index.php?lang=cz

Český Krumlov Card www.ckrumlov.info/docs/cz/CK_CARD_20131205152059.xml

Karlovy Vary Card www.kvcard.cz/cz/karlovy-vary-city-card

(TC)

zdjęcia: archiwum redakcji

Post Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: