Aktualnosci Azja BIZNES

Prezes National Association of Travel Agents Singapore (NATAS) został wybrany nowym prezesem ASEANTA, Stowarzyszenia Turystyki ASEAN. Devinder Ohri przejął tym samym funkcję od Aileen C. Clemente z Filipin, który kierował Stowarzyszeniem od 2015 roku.

Według Ohri, powołanie go na funkcję prezesa jest “wyjątkowym zaszczytem”, ponieważ zbiega się z momentem, w którym 36-te Forum Turystyki ASEAN (ATF) odbędzie się w Singapurze (16-20 stycznia).

W tym samym czasie, organizacja ASEAN obchodzi również swoje 50-lecie istnienia.

Said Devinder Ohri powiedział: “W roku naszego Złotego Jubileuszu, ASEANTA dołączyła do wielu innych podmiotów wchodzących w skład ASEAN-u, świętujących cały rok pod hasłem VisitASEAN @ 50. Ten fakt w znaczącym stopniu podkreśla dojrzałość ASEAN-u promowanego jako jedna destynacja, która była wizją naszych ojców założycieli, pół wieku temu. ”

Z kluczowych inicjatyw ASEANTA jakie były wcześniej zainicjowane przez Clemente, Ohri zamierza rozwijać takie jak “ASEAN Sky Caravan” i “ASEANTA Excellence Awards 2017”, zaplanowane do zaprezentowania podczas “ASEAN Day”; “multiple ASEAN cities packages” oraz projekt “ASEANTA Tourism Honourees”. (TC)

Zdjęcie: archiwum redakcji

Write a comment