Aktualnosci Chiny Hotele Nieruchomości

Artyzen Hospitality Group (AHG), globalna sieć zarządzająca hotelami, które w swej koncepcji łączą sztukę z kulturą, podpisała umowę na zarządzanie nowym obiektem Artyzen Hotel zlokalizowanym w kompleksie  , znanym jako “Architektura Czarów”, położonym o 30 minut jazdy od miasta Nanjing w Chinach.

Kompleks architektoniczny Sifang Collective położony na terenie naturalnego i dobrze utrzymanego lasu, powstał na przestrzeni ostatnich 10 lat, w wyniku współpracy ponad 20-u światowej sławy architektów, takich jak David Adjaye, Ai Weiwei oraz pierwszego chińskiego laureata nagrody Pritzker Prize, Wang Shu, którzy opracowali tu różnorodne przestrzenie funkcjonalne i pawilony spełniające role galerii sztuki.

Połączenie 200-pokojowego Artyzen Sifang Nanjing, który będzie zlokalizowany w Muzeum Sztuki (Sifang Art Museum), z centrum konferencyjnym oraz przestrzenią do organizacji eventów i spotkań, stanowić będzie idealne miejsce do organizacji obrad plenarnych, dużych imprez firmowych, prezentacji produktów, pokazów mody, sesji filmowych czy wesel.

Centrum konferencyjne, zaprojektowane przez IRATA Isozaki, obejmuje galerię, w której będzie wyeksponowana kolekcja muzeum Sifang oraz liczne sale konferencyjne, audytoria i miejsca spotkań. Według założenia projektanta takie połączenie umożliwi osobom podróżującym służbowo na chwile oddechu i uniknięcie nudy poprzez doznania artystyczne.

Artyzen Hotel w Sifang Collective będzie gotowy na przyjęcie pierwszych gości już pod koniec 2017r. Będzie to drugi Artyzen po Artyzen Habitat Hotel, który otwarto na początku tego roku w Lingang New City, w Szanghaju

AHG jest spółką zależną koncernu Shun Tak Holdings, działającego w Hong Kongu, którego portfolio zawiera także marki Zitan i CitizenM.

Comment ( 1 )

    Rosa

    January 28, 2017

    White tigers are mutants. They exist only in zoos. In the wild they do not have a chance and are killed by prrotades when young or die of hunger because they cant hide.

Write a comment