Aktualnosci Azja BIZNES Tajlandia

top_bannerBangkok. W dniach 27 – 29 września 2016 r. w Bangkok Convention Centre at Central World odbędzie się 24 edycja targów Incentive Travel & Conventions, Meetings Asia and Corporate Trawel Word Asia-Pacific (IT&CMA and CTW Asia-Pacific).                                                                                                


Impreza jest jednym z ważniejszych wydarzeń dla firm z branży MICE, zainteresowanych współpracą z krajami regionu Azji i Pacyfiku. Impreza odbywająca się corocznie od 1993r jest jednym z największych wydarzeń w Azji poświęconych wyłącznie turystyce biznesowej.

IMG_9438

Wystawcami są m.in. hotele, centra konferencyjne, biura DMC i PCO, hotele, linie lotnicze z Tajlandii oraz z całego regionu Azji i Pacyfiku. Od 2014 roku targi odbywają się wspólnie z CTW Asia Pacyfic – wiodącą konferencją Corporate Travel Management dla krajów Azji i Pacyfiku. Tegoroczne targi mają zgromadzić kilkuset organizatorów i meeting plannerów odpowiedzialnych za organizacje spotkań biznesowych z prawie 50 krajów świata. Podczas trzech dni targowych zaplanowanych jest ponad 10.000 spotkań biznesowych oraz ponad 80 sesji informacyjno edukacyjnych.

Film z ubiegłorocznych targów znajduje się tutaj 

https://www.youtube.com/watch?v=MlCKJxhjDeo&feature=youtu.be

W tym roku do grona wystawców dołączy także Księstwo Monako, znane jako kierunek luksusowych podróży, które potwierdziło swoją obecność na zbliżających się IT&CMA 2016. Księstwo będzie promować się jako destynacja MICE oraz cel podróży Incentive Travel. (TC)

Write a comment