Rozpoczęcie jubileuszowych edycji IT&CMA i CTW Asia-Pacific 2017 w Bangkoku
Aktualnosci Azja BIZNES MICE Tajlandia

Rozpoczęcie jubileuszowych edycji IT&CMA i CTW Asia-Pacific 2017 w Bangkoku

Bangkok, 26 września 2017 r. – Jubileuszowa 25. edycja IT & CMA i 20. edycja CTW Asia-Pacific oficjalnie rozpoczęły się dzisiaj w stolicy Tajlandii, Bangkoku. Tegoroczne hasło brzmi “Gotowi na przyszłość”. Organizatorzy przygotowali wiele imprez, konferencji, paneli dyskusyjnych, sesji networkingowych i szkoleniowych i prezentacji a także imprez rozrywkowych dla uczczenia jubileuszowych edycji największych targów MICE i Corporate Travel w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Spodziewa się blisko 2800 delegatów z ponad 100 firm, którzy wezmą udział w ponad 100 konferencjach, sesjach plenarnych i szkoleniowych.

Dla uczczenia rocznicy targów, przygotowano dwie podświetlane ściany ze zdjęciami, na których delegaci mogą zostawić gratulacje i życzenia oraz zobaczyć najważniejsze wydarzenia z historii IT&CMA i CTW Asia-Pacific. Przewidziane są specjalne atrakcje na stoiskach targowych, wydarzenia rozrywkowe. Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia imprezy jest spektakularna ceremonia otwarcia przewidziana na wieczór, która przypomina wszystkie szczególne chwile w Tajlandii.

Wyrażając uznanie, Pan Darren Ng, dyrektor zarządzający TTG Asia Media, stwierdziła: “Jesteśmy wdzięczni i zaszczyceni, że nasi delegaci są świadkami tego historycznego wydarzenia. Przebyliśmy długą drogę od momentu powstania IT & CMA w 1993 r.  i  CTW Asia – Pacific w 1998 r., Rozpoczynając tę ​​serię wydarzeń, zdaliśmy sobie sprawę, że rynek nie ma specjalizacji MICE oraz podróży korporacyjnych w regionie Azji i Pacyfiku oraz wokół niego. Od tamtej pory rozwijaliśmy się razem z przemysłem w regionie, spełniając i rozwijając globalne standardy. Na bardzo konkurencyjnym rynku nasz rozwój w regionie był możliwy dzięki zaufaniu i zaangażowaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci”.

Delegaci również chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami podróżniczymi podczas IT i CMA i CTW w Asia-Pacific i dzięki temu wspierali to wydarzenie, wzmacniając przy tym wartość osiągniętą przez lata uczestnictwa. W wydarzeniach w 2017 r. weźmie udział ponad 800 wystawców, odbędzie się ponad 590 spotkań i sesji plenarnych dla firm, organizacji turystycznych stowarzyszenia, kupujących i mediów.

“Dzięki IT&CMA udało nam się stworzyć efektywną bazę MICE, poszerzając nasz zasięg i zainteresowanie wieloma rynkami w grupie ASEAN i poza nią.”- powiedział Shreyash Shah, Dyrektor ds. Sprzedaży, MICE & Leisure, Royal Cliff Hotels & Pattaya Exhibition and Convention Hall (PEACH). Kiedy IT&CMA była organizowana w PEACH, był to również wielki sukces z wieloma wspaniałymi wspomnieniami. Udało nam się pozyskać wielu klientów korporacyjnych oraz pokazać swoje obiekty światu podczas tej imprezy”.

IT&CMA w dalszym ciągu może poszczycić się największym zgromadzeniem biur podróży (CVB) i krajowych organizacji turystycznych (NTO), skupionych wokół regionu Azji i Pacyfiku nowych i powracających, takich jak Chiang Mai, Dubaj, Korea, Makao, Osaka, Penang, Perth, Filipiny , Tajwanie i Tajlandii. Również w tym roku obserwuje się silne wsparcie ze strony sieci hoteli oraz firm przewozowych, takich jak: Park Bangkok Marriott Marquis Queen, Dream Cruises & Star Cruises, Frasers Hospitality, Silvesta Cruises, Resorts World Sentosa i wielu innych.

IT & CMA i CTW Asia-Pacific od 14 lat mają duży wpływ na branżę MICE w Tajlandii i będą kontynuować  dalsze wzrosty w ramach współpracy z partnerem strategicznym strategicznym Thailand Convention and Exhibition Bureau (TCEB) na najbliższe trzy lata do roku 2020 .

Prezes TCEB, Chiruit Isarangkun Na Ayuthaya, stwierdził: “W ciągu ostatniej dekady IT & CMA zwielokrotniało liczbę imprez MICE, odzwierciedlających zainteresowanie Tajlandią, tworząc możliwości dla lokalnych dostawców, zapewniając dostęp do naszych kampanii promocyjnych i stwarzając naszym gościom okazję do doświadczenia niezapomnianych wrażeń podczas Fam-tripów w Tajlandii. IT&CMA Asia-Pacifi odegrały kluczową rolę w pokazaniu naszego potencjału. ”

TCEB jest również sponsorem Opening Ceremony & Welcome Reception zatytułowanych “Still On My Mind”, która odbędzie się w Dusit Thani Bangkok wieczorem na zakończenie 1-ego dnia targów.


IT&CMA i CTW Asia-Pacific są jednymi z ważniejszych wydarzeń dla firm z branży MICE oraz Corporate Travel w regionie Azji i Pacyfiku. Impreza odbywająca się corocznie od 1993r jest jednym z największych wydarzeń w Azji poświęconych wyłącznie turystyce biznesowej. Wystawcami są m.in. hotele, centra konferencyjne, biura DMC i PCO, hotele, linie lotnicze z Tajlandii oraz z całego regionu Azji i Pacyfiku. Od 2014 roku targi odbywają się wspólnie z CTW Asia Pacyfic – wiodącą konferencją Corporate Travel Management dla krajów Azji i Pacyfiku. Tegoroczne targi mają zgromadzić kilkuset organizatorów i meeting plannerów odpowiedzialnych za organizacje spotkań biznesowych z prawie 50 krajów świata. Podczas trzech dni targowych zaplanowanych jest ponad 10.000 spotkań biznesowych oraz ponad 80 sesji informacyjno edukacyjnych.

(TC)

Post Comment

%d bloggers like this: